4 Story
4 Story

4 Story

4 Story
4Story 30 Ay Taşı
10,00 ₺
Stok yok
4 Story
4Story 60 Ay Taşı
18,00 ₺
Stok yok
4 Story
4Story 180 Ay Taşı
45,00 ₺
Stok yok
4 Story
4Story 450 Ay Taşı
90,00 ₺
Stok yok
4 Story
4Story 1275 Ay Taşı
225,00 ₺
Stok yok
4 Story
4Story 3000 Ay Taşı
450,00 ₺
Stok yok

 

4 Story Ay Taşı Satın Alma İle İlgili Tüm Merak Edilenler

 

4Story oyun kurucusu Gameforge şirketidir. Gameforge şirketi 4Story oyununu 2009 yılında piyasaya sürmüştür ve o zamandan günümüze kadar 4Story oyunu ciddi bir oyuncu kitlesi tarafından oynanmıştır. 4Story fantastik bir dünyada geçen çevrim içi rol yapma oyunudur. Oyun severler oyun içinde seçtikleri karakteri geliştirerek yeni silahlar, zırhlar ve beceriler kazandırmaya çabalar.

 

Oyunun özellikleri arasında oyun içi etkinlikler, aksesuar satış sistemi, geniş bir beceri ağacı ve zindanlar yer almaktadır. Oyuncular, karakterlerini geliştirmek için yaratıkları öldürerek deneyim puanı kazanırlar ve yeni seviyelere ulaşarak daha fazla deneyim puanı toplarlar. Oyuncular aynı zamanda diğer oyuncularla etkileşimde bulunup sosyal gruplar içerisinde iletişim kurabilirler.

 

Oyunda ayrıca dört farklı ırk bulunmakta olup bu ırkları İnsanlar, Asura, Karus ve Elfen olarak sayabiliriz. Her ırkın kendine has özellikleri, becerileri ve oyun tarzları vardır. Oyunda ayrıca farklı sınıflar bulunur. Bulunan sınıflar okçu, savaşçı, büyücü ve rahip olarak sayabiliriz.

 

4Story ücretsiz bir şekilde oynanabilir ancak oyun içi bazı öğeler için oyun içi satın alımlar yapılmalıdır.

 

4Story oyununda oyun içi öğeler satın almak için Ay taşı adı verilen sanal para birimi kullanılır. 4 Story Ay Taşı Satın Alma işlemi yapılarak oyun karakterleri için yeni zırhlar, silahlar, kostümler, evcil hayvanlar, eşyalar satın alınabilir.

 

Ay Taşı satın almak isteyen oyun severler 4Story çevrim içi mağazada kredi kartı gibi ödeme yöntemlerini kullanarak Ay Taşı satın alabilirler. Satın alınan ay taşları oyun hesaplarına hemen aktarılır. 4 Story Ay Taşı satın alırken güvenilir satış kaynaklarını kullanmanız önemlidir.

 

4Story'de 8 farklı kahraman arasından oyuncular karakter seçimi yapabilirler. Oyun içerisinde yer alan her karakterin farklı özellikleri ve oyun tarzı bulunmaktadır. Oyuncular kendi tarzlarına yakın olan karakterleri seçerek 4Stroy oyununu oynarlar. Oyun içerisinde yer alan Savaşçı karakteri dayanıklılığı ve saldırı gücüyle, Okçu karakteri uzak mesafe savaşçı özelliğiyle,  Büyücü karakter büyüler kullanarak düşmanlara hasar vermesi özelliğiyle, Ruh Şövalyesi kahramanı iyileştirme yeteneğiyle, Şaman karakteri düşmanları zayıflatması ve aynı zamanda kendisini iyileştirmesi özelliğiyle, Suikastçı karakteri yüksek hasar verme özelliğiyle, Mistik karakteri güçlü büyüler yaparak düşmanları kontrol etme özelliğiyle, Paladin karakteri savunma özellikleri ön plana çıkmaktadır. Her karakter belirli bir role içerisinde farklı tarzlarda yer alan görevlerde kendi özelliklerine göre yarış gösterirler.

 

4Story içeriğinde birçok oyun modu yer almaktadır. Oyun içerisinde yer alan modlara örnek verirsek Karanlık Dünya modu oyuncuların gizli görevleri tamamladığı bir mod olarak oyun severlere sunulmuştur. Kale Savaşları modunda oyuncular birbirleriyle savaşarak farklı kaleler ele geçirmek ve rakip takımları yenmek için uğraş verirler. Titan Savaşları modun da ise oyuncular devasa Titanlarla mücadele ederler.