Zula
Zula

Zula

Zula Altını Satın Al

Zula
3600 Zula Altını
17,00 ₺ 38,00 ₺
Zula
7020 Zula Altını
35,00 ₺ 39,00 ₺
Zula
19500 Zula Altını
98,00 ₺ 105,00 ₺
Zula
40800 Zula Altını
160,00 ₺ 190,00 ₺
Stok yok
Zula
84000 Zula Altını
330,00 ₺ 382,00 ₺
Stok yok
Zula
180000 Zula Altını
750,00 ₺ 799,00 ₺
Stok yok

 

Zula Altını Satın Alma İle İlgili Tüm Merak Edilenler

 

Zula MadByte Games tarafından  geliştirilmiş ücretsiz silah oyunudur. Oyun severler çeşitli haritalar  üzerinden birbirlerine karşı savaşırlar. Oyunun genel teması Türkiye ve çeşitli  ülkeler arasındaki çatışmalara dayanır. Zula oyununda oyun severler iki takım  arasından seçimde bulunurlar. Zula ve Gladyo olarak seçilen takımlar kendine  özgü silahları, karakterleri ve özellikleri ile birbirlerine üstünlük kurmaya  çalışırlar.

 

Zula Türkçe dâhil olmak üzere  dünya üzerinde pek çok dilde oynanabilmektedir. Oyun kısa süre içerisinde  birçok ülkede popüler olmuş ve uluslararası turnuvalar ile dünya üzerinde Zula  oyuncularının birbirleriyle rekabet edebilecekleri ve sosyal birliktelik  kurabilecekleri organizasyonlar ile adından söz ettirmiştir.

 

Zula oyunun özellikleri  arasında oyuncuların karakterleri özelleştirmesi önemli bir unsur olarak oyun  severlerin karşısına çıkmaktadır. Zula oyuncuları oyun içinde kazandıkları  ödülleri kullanarak silahlarını, karakterlerini ve kostümlerini  özelleştirebilirler.

 

Oyun içerisinde oyuncuların  birbirleriyle iletişim kurmalarına izin veren sohbet sistemi yer almaktadır.  Oyun içerisinde yer alan arkadaşlık sistemi ile oyuncular arkadaşlarını oyuna  davet edebilmektedir.

 

Zula  oyun içi mağaza aracılığıyla oyun severler karakterlerine özgü kıyafetler, silahlar  ve diğer öğeleri satın alabilirler. Zula oyununda oyun içi mağazalardan alış  veriş Zula altını kullanılarak  yapılmaktadır.

 

Zula altını Zula oyununda  kullanılan ve gerçek para ile satın alınabilen sanal paradır. Zula altını oyun  içindeki birçok öğeyi satın almak için kullanılabilir.

 

Zula altını satın almak için  oyun severler oyunun resmi web sitesi üzerinden veya Steam gibi oyun  platformlarından yararlanabilirler. Oyun içindeki yer alan çevrim içi mağazadan  da Zula altını satın alınabilir.

 

Oyun severler Zula Altını Satın Alma işlemlerinde  sonra silah, kostüm, karakter özelleştirme öğeleri gibi birçok farklı oyun içi  öğeyi satın alabilir.

 

Oyuncular ayrıca Zula altını  kullanarak silah veya ekipmanlarının özelliklerini yükseltebilir aynı zamanda  yeni haritaların kilidini açabilirler. Zula altını ayrıca oyun içinde yer alan şans  çarklarının bazılarını döndürmek için de kullanılır. Bu çarklar ile oyuncular  çeşitli ödüller kazanırlar.

 

Zula oyununda toplam 27 farklı  karakter bulunur. Karakterlerin her biri farklı özelliklere, yeteneklere ve  silahlara sahip olarak oyun severlerin oyunlarının bir parçası olurlar.

 

Zula oyununda yer alan  karakterler arasında Aleyna özel sağlık kiti kullanma yeteneği vardır. Aylin  uzun menzilli silah kullanması ve keskin nişancılığı ile öne çıkar. Berk ağır  makineli tüfekler gibi güçlü silahları çok iyi kullanmaktadır. Ceyhun keskin  nişancı tüfekleri kullanarak uzak mesafeden düşmanları etkisiz hale getirir. Claudia  av tüfeği gibi yakın mesafeli silahları kullanarak düşmanları etkisiz hale  getirir. Dmitry hafif makineli tüfekler, av tüfeği ve diğer silahları kullanma  özellikleri vardır.

 

Zula oyuncuları Zula Altını Satın Alma işlemleri  sonrasında satın aldıkları altınlar ile saydığımız oyun karakterlerinin  ekipmanlarının özelliklerini yükseltecekleri satın alımlar yapabilirler.