Valorant
Valorant

Valorant

Valorant VP Satın Al

Valorant
Valorant Points 150 VP
30,00 ₺ 35,00 ₺
Valorant
Valorant Points 600 VP
120,00 ₺ 130,00 ₺
Valorant
Valorant Points 1200 VP
230,00 ₺ 250,00 ₺
Valorant
Valorant Points 2200 VP
410,00 ₺ 450,00 ₺
Valorant
Valorant Points 3500 VP
640,00 ₺ 700,00 ₺
Stok yok
Valorant
Valorant Points 7300 VP
1.300,00 ₺ 1.500,00 ₺

 

Valorant Points VP Satın Alma İle İlgili Tüm Merak Edilenler

 

Valorant oyunu Riot Games tarafından geliştirilen ve 2020 yılında piyasaya sürülen çok oyunculu nişancı oyunudur. Valorant oyunu takım olarak oynanmaktadır. Oyun severler karakterlerini seçerek oyuna başlarlar.

 

Oyun kurgu açısından incelendiğinde taktiksel stratejileri, oyuncuların refleks hızlarını ve nişancılık becerilerini ön plana çıkaran bir oyundur.

 

Valorant oyununda beş farklı oyun modu bulunmaktadır. Spike Rush hızlı bir oyun modudur ve yaklaşık 10 dakika sürer. Tüm oyuncular moda aynı silahlarla başlar ve bomba hızlı bir şekilde patlar.

 

Deathmatch, oyuncuların sınırsız yeniden doğma hakkına sahip olduğu ve en çok öldürme sayısına sahip olan oyuncunun kazandığı bir moddur. Unrated, rekabetçi olmayan bir moddur. Oyuncuların becerilerini geliştirmek ve pratik yapmak amacıyla oynanmaktadır.

 

Competitive modu Valorant'taki en yüksek rütbeye ulaşmak için oyuncuların kıyasıya mücadele ettiği moddur. Spike modu takım oyununa dayalı moddur ve bir takımın bombayı kurması ve patlaması için savunması, diğer takımın ise bombanın kurulmasını engellemesi için mücadele verilir.

 

Valorant oyunu tematik yönden incelendiğinde Counter-Strike Global Offensive ve Overwatch gibi oyunlarla çeşitli benzer özellikler taşıdıklarını söyleyebiliriz. Oyuncuların ve izleyicilerin genellikle en çok beğendiği kahramanlar arasında Jett uçma yeteneği ile Raze silah gücüyle,  Sage can yenileyebilen yeteneği ve takım arkadaşlarının hayatta kalmasını sağlayan özelliğiyle,  Cypher düşmanların hareketlerini ortaya çıkaran tuzakları keşfetmesi özelliğiyle,  Sova düşmanların yerlerini tespit etmesi özelliğiyle ön plana çıkan kahramanlar arasında yer almaktalar.

 

Valorant oyununda yer alan kahramanlara sit olan ekipmanların özellikleri Valorant Points satın alınarak yükseltilebilir. Valorant Points oyuncuların oyun içi satın alımlar yapmak için kullandığı sanal paradır. Oyun severler Valorant Points VP satın alma işlemlerini tamamladıktan sonra oyun mağazası üzerinden alış veriş yapabilir.

 

Oyun severler online oyun mağazası üzerinden farklı türlerde silahlar için özel tasarlanmış derileri satın alabilirler. Deriler silahların görünümlerini değiştirerek oyuncuların silahlarına kendi karakterlerini yansıtma şansı vermektedir. Oyun severler Valorants pointsler ile oyun içi çeşitli etkinliklere katılmalarını sağlayan geçişleri satın alabilirler. Ayrıca oyun karakterlerinin giyebileceği farklı kıyafetler ve aksesuarlar da satın alınabilmektedir.

 

Valorant Points oyun içi mağazadan satın alınabilir. Satın alma işlemi için Riot Games’in belirlediği fiyatlar geçerlidir.

 

Battle Pass oyun içi aktivitelerde kazanabileceğiniz Valorant Points dâhil birçok ödül sunmaktadır. Battle Pass'ı satın alarak Valorant Points kazanmak mümkün olabilir.

 

Riot Games düzenlediği bazı Valorant turnuvalarında başarılı olan oyunculara Valorant Points ödülleri vermektedir. Twitch zaman zaman Valorant yayınları için rastgele ödüller sunar. Riot Games oyun severlere yönelik bazı özel etkinlikler düzenlemektedir ve bu etkinliklerde VP ödülleri sunar. Oyun severler bu etkinliklere katılıp Valorant Points kazanabilirler. Güncel olarak Valorants Pointler çeşitli paketler içerisinde satılmaktadır.