PUBG Mobile
PUBG Mobile

PUBG Mobile

PUBG Mobile Epin UC Satın Al

PUBG Mobile
PUBG Mobile 60 UC
30,00 ₺
PUBG Mobile
PUBG Mobile 325 UC
150,00 ₺
PUBG Mobile
PUBG Mobile 660 UC
300,00 ₺ 350,00 ₺
PUBG Mobile
PUBG Mobile 1800 UC
730,00 ₺ 750,00 ₺
PUBG Mobile
PUBG Mobile 3850 UC
1.450,00 ₺ 1.500,00 ₺
PUBG Mobile
PUBG Mobile 8100 UC
2.900,00 ₺ 3.000,00 ₺
PUBG Mobile
PUBG Mobile 16200 UC
5.500,00 ₺ 6.000,00 ₺
Stok yok
PUBG Mobile
PUBG Mobile 24300 UC
7.600,00 ₺ 9.000,00 ₺
Stok yok
PUBG Mobile
PUBG Mobile 32400 UC
10.500,00 ₺ 12.000,00 ₺
Stok yok

 

PUBG Mobile UC Satın Alma İle İlgili Tüm Merak Edilenler

 

PUBG Mobile Player Unknown's Battlegrounds adlı popüler savaş oyununun mobil versiyonudur. PUBG Mobile, PUBG Corporation ve Tencent Games tarafından geliştirilmiş ve oyun severlerin beğenisine sunulmuştur.

 

PUBG Mobile oyununda amaç savaşarak hayatta kalmaktır. Oyun ilerledikçe oyun içeriğinde yer alan harita kademeli olarak küçülür ve oyun alanı daralır. Savaş halinde olan oyuncular oyun içerisinde rakiplerinden düşen silahları, mühimmat, araçları ve diğer ekipmanları toplayarak hayatta kalmaya çalışırlar.

 

PUBG mobile oyununda oyun severler birçok modda oyunu oynayabilirler. PUBG Mobile oyununun en çok tercih edilen modları arasında Klasik, Arcade ve EvoGround yer alır. Klasik mod, oyunun battle royale modudur ve oyuncular hayatta kalmak birbirleriyle savaşırlar. Arcade modu daha dar haritalarda  hızlı oyunlar sunmaktadır. EvoGround modu oyun karakterlerine klasik ekipmanların dışında farklı araç ve ekipman kullanma fırsatı sunar.

 

PUBG mobile oyununda oyun severler tarafından beğenilen bir birinden farklı birçok karakter bulunmaktadır. Bu karakterler arasında en meşhur karakterler olarak Victor karakteri hızlı koşma yeteneği, Sara hasar alındığında daha hızlı iyileşme özelliği, Carl araba kullanma yeteneği, Andy daha uzun süreli koşabilme özelliği, A124 elektriksel hasarlardan az etkilenmesi, Nikita daha hızlı şarjör değiştirme özelliği,  Misha ve Laura keskin nişancı tüfeği kullanma yetenekleri ile ön plana çıkmaktadır.

 

PUBG oyununda ön plana çıkan karakterlerin özelliklerini UC’ler ile artırabilirler.  PUBG Mobile oyununda PUBG Mobile UC Unknown Cash adı verilen oyun içi para birimi kullanılır. PUBG Mobile oyuncuları aldıkları UC’ler ile oyun içindeki birçok öğeyi satın alabilirler. PUBG Mobile UC Satın Alma işlemini tamamlayan oyuncular oyun hesaplarında yer alan UC’ler ile kıyafet, çanta, şapka, gözlük, çizme ve daha birçok aksesuar satın alabilir. Saydığımız aksesuarların dışında oyun severler silah sikinleri alarak silahlarını özelleştirebilir ve daha benzersiz hale getirebilirler.

 

Oyun severler UC’ler ile farklı silah kaplamaları satın alarak silahlarını kendi zevklerine göre dizayn edebilirler. Ayrıca satın alınan sandık anahtarları oyuncuların oyun içi öğeleri açmalarına ve ödüller kazanmalarına fırsat tanınır.

 

PUBG Mobile oyunun geçtiği yerler oynanan modda haritalara bağlı olarak değişebilir. PUBG Mobile oyununun üç farklı oyun haritası bulunmaktadır. Oyunda yer alan haritalar Erangel, Miramar ve Sanhok olarak isimlendirilir. Her haritanın kendine has bölgeleri bulunmaktadır.

 

Erangel haritası geniş bir haritadır ve büyük şehirler, kasabalar, ormanlık alanlar ve su kaynakları gibi farklı bölümleri içermektedir. Miramar haritası ise geniş çöller, dağlar ve kentlerle dolu bir ortama sahiptir. Sanhok haritası ise küçük bir adada yer alır ve ormanlar, nehirler ve dağlarla çevrilidir. Her haritanın kendine özgü taktikleri ve bölümleri vardır, bu nedenle oyun severler her haritada farklı bir oyun deneyimi yaşarlar.