League of Legends
League of Legends

League of Legends

League of Legends RP Satın Al

League of Legends
Riot Points 200 RP
28,00 ₺ 30,00 ₺
Stok yok
League of Legends
Riot Points 850 RP
120,00 ₺ 130,00 ₺
Stok yok
League of Legends
Riot Points 1675 RP
230,00 ₺ 250,00 ₺
Stok yok
League of Legends
Riot Points 3125 RP
410,00 ₺ 450,00 ₺
Stok yok
League of Legends
Riot Points 5000 RP
640,00 ₺ 700,00 ₺
Stok yok
League of Legends
Riot Points 10275 RP
1.270,00 ₺ 1.400,00 ₺
Stok yok

 

League of Legends Riot Points RP Satın Alma İle İlgili Tüm Merak Edilenler

 

League of Legends Riot Games tarafından piyasaya sürülen çok oyunculu çevrimiçi savaş oyunudur. League of Legends oyuncuları takım oluşturarak birbirlerine karşı stratejik mücadeleler verirler.

 

League of Legends oyunu genel olarak iki takım olarak beş oyuncudan oluşan takımlar arasında oynanır. Oyuncular rakip takımın Nexus adlı merkez yapısını yok etmeye çalışır. Takım oyunu olduğu için her oyuncu takım içerisinde farklı rolleri üstlenir.

 

League of Legends oyununda yer alan karakterler beş farklı rol kategorisi içerisinde yer almaktadır. Rol kategorisi içerisinde bulunan suikastçılar rakip takımın savunma hattını geçmek için çok hızlı hareket etme yetenekleri vardır.  Dövüşçüler rakiplerine yönelik hasar verme özellikleri güçlüdür. Tanklar rakip takımın saldırılarına yönelik güçleriyle ön plana çıkmaktadır. Nişancılar rakip takımın savunmasız bölgelerinde yer alarak ani saldırılar geçekleştirirler. Destekler takım içerisinde yer alan karakterlere iyileşme konusunda destekler verirler.

 

League of Legends oyununda Sihirli Orman, Çekiç Tepeli Çöl ve Yüce Ada isminde haritalar bulunmaktadır. Her haritanın kendine özgü özellikleri ve taktikleri vardır.

 

League of Legends oyuncuları oyun mağazalarından alış veriş yapmak için Riot Points adı verilen sanal parayı kullanırlar. League of Legends Riot Points RP satın alma işlemini tamamlayan oyun severler Riot Points League Of Legends oyununda farklı kostümler, farklı ikonlar, IP ve XP artırıcıları, yeniden doğuş taşları alabilirler. Satın alınan League of Legends Riot Points ile ayrıca farklı şampiyon parçaları ve kostüm parçaları satın alma, profil resmi değiştirme ve oyuncuların profillerini detaylı görüntüleme gibi fırsatlar elde edilir.

 

Oyun severler Riot Points League of Legends Riot Points satın alma işlemlerini oyun mağazaları ve dijital mağazalar üzerinden de yapabilirler. RP satın aldıktan sonra oyuncular oyun hesapları içinde kullanabilecekleri Riot bakiyeleri ile alış veriş yapabilirler.

 

League of Legends oyununda birçok farklı oyun modu bulunur. Klasik oyun modunda iki takım rakip takımın nexusunu yok etmek için savaşır. Oyuncular, haritada 3 farklı yol ve ormanlardan oluşan farklı platformlarda mücadele verirler.

 

All Random All Mid modunda oyuncular rastgele seçilen bir şampiyonada savaşırlar. Tek bir yol üzerinde takımlar 5'e 5 olarak mücadele ederler.  Dominion modunda takımlar beş nokta üzerinde mücadele ederler. Oyuncular belirlenen beş noktanın da kontrolünü ele geçirmeye çalışırlar.  Twisted Treeline modu ise 3’e 3 oyunculardan oluşa takım savaşı modudur. Oyuncular ormanlar üzerinde mücadele ederler.

 

Ultra Rapid Fire modu normal oyundan daha hızlı bir tempo ile oynanan daha az bekleme süresiyle,  daha hızlı hareket özelliklerinin ön plana çıktığı moddur. Clash Clash modu oyuncuların 5'e 5 takımlar halinde farklı seviyelerdeki ödüller kazanmak için mücadele ettikleri moddur.