Hakkımızda

UcuzKey.com, Türk ve yabancı iş ortaklarıyla beraber online, offline pc, konsol oyunları, dijital hediye kartları ve mobil oyun e-pin satışı gerçekleştiren oyun e-ticaret sitesidir. UcuzKey, oyuncuyu esas alan anlayışıyla, oyuncuların istek ve ihtiyaçlarına hizmet edebilmek için her biri kendi alanında profesyonel, dinamik ve yenilikçi bir ekip ile çalışmaktadır.

2020 yılında sektöre hızlı bir giriş yapan ve her yıl bir öncekinden daha büyük başarılara imza atan UcuzKey, müşteri memnuniyeti odaklı, hızlı, güvenilir, kolay ulaşılabilir, anlık geri bildirim veren bir alışveriş hizmeti sunar. UcuzKey.com daima sürdürülebilir başarıyı hedeflemektedir. Tam operasyonel stratejileri doğrultusunda, her geçen yıl global bir marka olma yolunda ilerlemektedir.

UcuzKey.com; Google Play, Microsoft, NetEase Games, Steam, Tencent, Electronic Arts (EA), Gameforge, Ubisoft, Konami, Bethesda, Capcom, Riot Games, Rockstar Games ve Sega markasının da içinde yer aldığı 85’in üzerinde oyun firmasının Türkiye'deki yetkili satıcısı olarak, en geniş oyun kataloğuna sahip firmalarından biridir. Her geçen gün gelişen dijital pazarlama dinamiklerini iş ortağı olan markalarla birleştirerek sektörde büyük ve öncü başarılara imza atmaktır.

Milyonlarca aktif kullanıcısına aynı anda hizmet veren UcuzKey.com anlaşmalı ödeme kuruluşları aracılığıyla kullanıcılarına hızlı ve son teknoloji güvenli alışveriş yapma imkanı sunar.

Mobil Ödeme, Banka Havale /EFT, Taksitli Kredi Kartı ve çeşitli diğer ödeme yöntemleri ile 7/24 kesintisiz ve güvenilir alışverişi sağlamaktadır. UcuzKey.com, satış öncesi ve satış sonrası Canlı Müşteri Desteği ile kullanıcılarına her zaman kaliteli bir hizmet vermektedir.