Steam Cüzdan Kodu
Steam Cüzdan Kodu

Steam Cüzdan Kodu

Steam'de kullanabileceğiniz ve sevdiklerinize hediye edebileceğiniz Steam Cüzdan Kodu satın al

Steam Cüzdan Kodu
Steam Cüzdan Kodu 20 TL
22,00 ₺
Steam Cüzdan Kodu
Steam Cüzdan Kodu 50 TL
55,00 ₺
Steam Cüzdan Kodu
Steam Cüzdan Kodu 100 TL
110,00 ₺
Steam Cüzdan Kodu
Steam Cüzdan Kodu 200 TL
220,00 ₺
Steam Cüzdan Kodu
Steam Cüzdan Kodu 250 TL
273,00 ₺
Stok yok
Steam Cüzdan Kodu
Steam Cüzdan Kodu 300 TL
328,00 ₺
Stok yok

 

Steam Cüzdan Kodu Wallet Satın Alma İle İlgili Tüm Merak Edilenler

 

Steam Cüzdan Kodu Steam platformunda kullanılan sanal para birimidir. Oyun severler steam cüzdan kodu satın alarak steam hesaplarına para yüklerler. Steam hesaplarda yer alan paralar ile oyuncular oyunlar satın alabilirler.

 

Steam cüzdan kodları çevrimiçi oyun mağazalarından satın alınabilir. Oyun severler kod satın aldıktan sonra steam hesaplarına girerek cüzdanım bölümünde kodu girerek bakiyelerini yükleyebilirler.

 

Steam cüzdan kodları yalnızca oyunlar için değil farklı ürünlerin alımı için de kullanılabilir.

 

Steam cüzdan kodu Wallet satın alma işlemlerinden sonra Steam hesaplarına yüklenen Steam Cüzdan Kodlarını arkadaşlarınıza hediye olarak da gönderebilirsiniz. Kodları hediye göndermek için arkadaşınızın Steam hesabına dış profilden girilerek hediye gönder seçeneği tıklanarak gönderilir.

 

Steam cüzdan kodlarıyla birçok oyun satın alınabilmektedir. Alınabilecek popüler oyunlar arasında Counter-Strike Global Offensive, Dota 2, Player Unknown's Battlegrounds (PUBG), Grand Theft Auto V (GTA V), Cyberpunk 2077, Among Us, Red Dead Redemption 2, Fall Guys: Ultimate Knockout, Terraria, Hades oyunları yer almaktadır.

 

Bilgisayar oyunlarının dışında Steam platformu birçok ürün satışı yapmaktadır. Steam cüzdan kodları ile yazılım satışları paket program olarak yapılmaktadır. Bilgisayar sektöründe çeşitli alanlarda kullanılan bu ürünler arasında Adobe Photoshop, Microsoft Office, Autodesk 3ds Max, CorelDRAW Graphics Suite paket programlar yer almaktadır.

 

Steam platformunda steam cüzdan kodları aracılığıyla ayrıca oyunlara yönelik karakter ekipman zenginleştirme ürünleri de satılmaktadır. Satılan ürünler arasında Team Fortress 2'deki kozmetik ürünler,  CS:GO'daki silah kaplamaları, Dota 2'deki kahraman eşyaları, Rust'taki skinler örnek verilebilir.

 

Oyun severler ve bilgisayar tutkunları Steam platformundan alış veriş yapabilmek amacıyla steam cüzdan kodlarını doğrudan Steam Mağazası'nda satın alabilir. Ayrıca Amazon, Best Buy, Game Stop, Walmart gibi online mağazalardan ve cüzdan kodu satışı yapan online web sitelerinden yapabilirler.

 

Steam Cüzdan Kodu Wallet satın alma işlemi yapacak kişilerin satın alma sitelerinin güvenilir olup olmadığını ve kodların kaynağı hakkında bilgi sahibi olmadan alış veriş yapmaması gerekir.

 

Steam cüzdan kodu satan mağazalarda bulunmaktadır. Game Stop, Best Buy ve Walmart gibi mağazalar Steam cüzdan kodu satmaktadır. Satın alınan kodun geçerli olup olmadığının anlaşılabilmesi için Steam hesaplarda kodu etkinleştirmeniz gerekmektedir.

 

Steam cüzdan kodları bireysel kullanıma yönelik üretilen kodlar olduğu için hesaplarda yer alan Steam cüzdan bakiyeleri başka bir Steam hesabına aktarılamaz veya devredilmez.

 

Steam cüzdan kodu Wallet çeşitli paketler halinde satılmaktadır. 5,10,20,50,100 dolarlık paketler halinde satılan kodlar satın alınan değer karşılığında cüzdan hesaplara aktarılmaktadır. Bazı özel durumlarda satış yapan mağazalar satın alınan cüzdan kodlarında indirimler veya bonuslar uygulayabilmektedir. Steam cüzdan kodlarının kullanım süresi veya son kullanma tarihi gibi durumlar yoktur.

 

Kodları alan kişiler istedikleri zaman cüzdan hesaplarına yükleme yapabilirler.