Agar.io
Agar.io

Agar.io

Agar.io
Teckcard 5 TL Card
5,00 ₺
Stok yok
Agar.io
Teckcard 10 TL Card
10,00 ₺
Stok yok
Agar.io
Teckcard 20 TL Card
20,00 ₺
Stok yok
Agar.io
Teckcard 50 TL Card
50,00 ₺
Stok yok

 

Agar.io Teckcard Satın Alma İle İlgili Tüm Merak Edilenler

 

Agar.io oyunu 2015 yılında Matheus Valadares tarafından geliştirilmiş çevrimiçi çok oyunculu oyundur. Oyun bilgisayarlar ve mobil telefonlar üzerinden oynanabilmektedir. Oyun ana kurgusuna yer alan amaç diğer oyuncuların küçük hücrelerine saldırarak oyundaki en büyük hücreye sahip olmak için mücadele etmektir.

 

Oyun içerisinde yer alan hücreler yakında bulunan küçük yemleri yiyerek büyürler. Büyük hücrelere saldırmak için oyuncular hücrelerini küçük parçalara ayırma fırsatına sahiptirler.  Hücre bölünmesi oyuncuların hızlarını artırarak tehlikeli durumlardan kaçmalarına da yardımcı olur.

 

Oyunun içeriğinde özel skinler ve avatarlar için özelleştirme seçenekleri, farklı oyun modları ve liderlik tablosu gibi özellikler yer almaktadır. Oyuncular oyun içi ödüller kazanarak oyun deneyimlerini geliştirirken aynı zamanda rekabet ettikleri kişiler ile belirlenen sıralama tablosunda üst sıralarda yer alırlar. Agar.io oyununun başarısı, basit ama alışkanlık  yaratan oyun yapısına, eğlenceli oyun modlarına ve özelleştirme seçeneklerine dayanmaktadır.

 

Agar.io oyununda oyun severler çevrimiçi mağazalarda alış veriş yapabilirler. Oyun içi alış veriş oyuncuların oyun deneyimlerini geliştirmelerine yardımcı olur.

 

Agar.io oyununda  kullanılan oyun içi para birimine Teckcard  adı verilmektedir. Teckcard'lar, oyuncuların oyunda özelliklerini geliştirmek veya özel öğeler satın almak için kullanabileceği sanal para birimidir. Agar.io  Teckcard satın alma için birkaç farklı yöntem vardır. Genellikle, daha büyük bir Teckcard paketi satın almak, daha fazla indirim sağlar Teckcard'ları Agar.io oyun içi mağazasından veya resmi internet sitesinden satın alabilirsiniz. Ayrıca bazı oyun mağazalarında da bulabilirsiniz.

 

Teckcard'lar Agar.io oyununda yer alan özellikleri açmak veya geliştirmek için kullanılırken aynı zamanda  oyuncular hızlarını artırabilir ve  hücrelerini daha hızlı büyütebilirler. Teckcard'lar, özel hücre

 

Teckcard satın alırken, satın almak istediğiniz paketi dikkatlice seçin ve satın almadan önce fiyatları karşılaştırın. Teckcardlar oyun mağazasından alınmıyorsa alışveriş için güvenilir bir satıcıdan satın alınması önemlidir.

 

Agar.io oyununda Teckcard ile oyun içerisinden Zoom adı verilen  oyunculara  daha iyi bir görünürlük ve görüş yeteneği kazandıran özelliği, hücre hızlarını artıran özelliği, hücrelerini daha fazla parçaya bölecekleri Split özelliğini,  hücrelerini daha hızlı büyütmek için Feeding özelliğini, özel görünümlü hücre desenleri veya kostümler içeren Premium Skins özelliğini, oyun içindeki isimleri değiştiren Nickname Change özelliğini satın alabilirler. Saydığımız öğeler, oyuncuların oyun deneyimini geliştirmesi ve oyuncuların hücrelerinin görünümünü özelleştirmesi amacıyla kullanılır.

 

Agar.io'da bir çok oyun kahramanı bulunmaktadır. Oyunda yer alan kahramanların ayrı ayrı ön plana çıktıkları özellikleri vardır.

 

Agar.io oyununda yer alan kahramanlar arasında Vampire, Soldier, Zombie, Spy, Hunter, Arena Closer isimli kahramanlar yer almaktadır.

 

Agar.io oyunu içerisinde yer alan kahramanlar oyuncuların hücrelerinin büyümesine aynı zamanda diğer oyunculara karşı avantaj sağlamasına yönelik çalışmalar yaparlar. Her bir kahramanın kendine özgü özellikleri ile ilgili bazı dezavantajları da bulunabilir.