Apex Legends
Apex Legends

Apex Legends

Apex Legends

Apex Legends
Apex Legends - 1000 Coins
440,00 ₺
Stok yok
Apex Legends
Apex Legends - 2150 Coins
750,00 ₺
Stok yok
Apex Legends
Apex Legends - 4350 Coins
1.500,00 ₺
Stok yok
Apex Legends
Apex Legends - 6700 Coins
2.300,00 ₺
Stok yok
Apex Legends
Apex Legends - 11500 Coins
3.500,00 ₺
Stok yok

 

Apex Legends Coin Satın Alma İle İlgili Tüm Merak Edilenler

 

Apex Legends Respawn Entertainment tarafından piyasaya sürülmüş popüler savaş oyunudur. Oyun severlerin ücretsiz olarak oynadığı oyun PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S, Nintendo Switch ve PC gibi platformlarda oynanabilmektedir.

 

Apex Legends oyunu genel olarak üç kişilik takımlar halinde haritalar üzerinden belirlenen savaş bölgelerinde gerçekleştirilen savaşlar üzerine kurulmuş bir oyundur.

 

Apex Legends oyuncuları düşman takımlarını yok etmek amacıyla kıyasıya bir mücadele vermektedir. Oyunun dinamik ve eğlenceli yapısı ve ekip çalışmasını öne çıkaran iç dinamikleriyle oyun severlerin ilgisini çekerek kısa sürede popüler hale gelmiştir.

 

Apex Legends oyununda öne çıkan birçok oyun kahramanı bulunmaktadır. Bu kahramanlardan sizlere kısaca bahsedecek olursak Bloodhound harita okuma özelliğiyle düşmanların konumunu öğrenmede özel yetenekleri vardır. Gözlemci takım arkadaşlarının harita üzerindeki düşmanları görmesine yardım ederek zaman kazandırmaktadır.

 

Yabanıl hayvan hızlı koşma ve iz sürme yetenekleriyle öne çıkarken Topçu Kalkanı kendisini ve takım arkadaşlarını hasara karşı koruyan bir kalkan oluşturan koruyucu özelliği bulunur.

 

Oyun içerisinde yer alan Lifeline kahramanı ise takım arkadaşlarının sağlık seviyelerini yükselten özelliklere sahiptir. Dron Dostu dron kullanarak cephanelerin keşfini yaparak takım arkadaşlarına cephane sağlar. Pathfinde ise oyuncuları harita üzerindeki son 90 saniyelik hareketlerini geriye yönelik değişiklik yapma özelliği bulunur. Wraith kendisini görünmez hale getirme özelliği, Bangalore kendisini ve takım arkadaşlarını görünmez yapmak için bir duman perdesi yaratır. Bu şekilde rakip oyuncular Bangalore ve arkadaşlarını göremezler. Caustic rakiplerin zarar görebileceği ortama gaz bırakan tuzak kullanır.

 

Apex Legends oyununda yer alan karakterlerin ve ekipmanların özelliklerini yükseltmek ve çeşitli aksesuarlar almak amacıyla oyun severler oyun içerisinde yer alan çevrim içi mağazadan alış veriş yapabilirler.

 

Apex Legends Coin oyun içinde kullanılan paradır. Apex Legends Coin satın alma yapmak isteyen oyun severler oyunun resmi web sitesi veya oyun mağazasını kullanabilirler.

 

Apex Coin kullanımı yapılarak birçok öğe satın alınabilir. Bu öğeler arasında kahraman kostümleri, silah görünümleri, kutu açma anahtarları ve diğer kozmetik eşyalar bulunur.  Apex Legends oyununda satın alınabilen öğelerin fiyatları değişmektedir. Satın almak istediğiniz öğelerin fiyatlarını öğrenmek amacıyla oyunun mağazasına ziyaret yapabilirsiniz.

 

Oyun severler belirli ödüller veya etkinlikler ile Apex Coin kazanabilirler. Ödül olarak kazanılan Apex Coin miktar olarak genellikle azdır. Bu nedenle Apex Coin satın almak daha etkili bir çözümdür.

 

Apex Legends'ın geliştiricisi ve yayıncısı Apex Coin satın alım işlemlerinin güvenliğini sağlamaktadır. Çeşitli ödeme yöntemleri ile Apex Coin satın alma işlemleri yapılabilir. Apex Coinler satın alma işleminden sonra oyun hesaplarına yansıdığı için başka bir hesaba aktarılması mümkün değildir. Apex Coinler oyun severler tarafından istedikleri zaman kullanılması mümkündür.