Apex Legends Mobile
Apex Legends Mobile

Apex Legends Mobile

Apex Legends Mobile
Google Play Hediye Kodu 25 TL
25,00 ₺
Stok yok
Apex Legends Mobile
Google Play Hediye Kodu 50 TL
50,00 ₺
Stok yok
Apex Legends Mobile
Google Play Hediye Kodu 100 TL
100,00 ₺
Stok yok
Apex Legends Mobile
Google Play Hediye Kodu 250 TL
250,00 ₺
Stok yok
Apex Legends Mobile
Google Play Hediye Kodu 500 TL
500,00 ₺
Stok yok
Apex Legends Mobile
Google Play Hediye Kodu 1000 TL
1.000,00 ₺
Stok yok
Apex Legends Mobile
Apple Store 25 TL Bakiye
25,00 ₺
Stok yok
Apex Legends Mobile
Apple Store 50 TL Bakiye
50,00 ₺
Stok yok

 

Apex Legends Mobile Hediye Kodu Satın Alma İle İlgili Tüm Merak Edilenler

 

Apex Legends oyunu başlangıç olarak belirlenen harita bölgesinden başlayan ve sonrasında yarışma alanı olarak belirtilen bölgede atıştırma aşamasıyla devam edilen bir oyundur. Atıştırma aşamasında oyuncular silah, mühimmat ve diğer malzemeleri arayıp bulmak için zevkli bir yarışa girerler.

 

Oyunun ilerleyen aşamalarında rakip takımlar birbirleriyle savaşmak için hazırlık yaparlar. Oyuncular silahları, taktikleri ve karakter özelliklerini kullanarak rakiplerini yenmeye çalışırken takım arkadaşlarıyla planlı ve organize bir çalışma içine girerler.

 

Apex Legends oyununda karakterlere yönelik veya farklı amaçlarla birçok aksesuar almak mümkündür. Satın almalar oyun severler tarafından Apex Legends Mobile Hediye Kodu ile de yapılabilir.

 

Apex Legends Mobile hediye kodu satın alma işlemi genellikle oyunun resmi web sitesi üzerinden veya sosyal medya hesapları aracılığıyla düzenlenen etkinliklerde, promosyonlarda dağıtılır.

 

Oyuncular etkinlikler veya özel promosyonlarla kazandığı hediye kodlarını oyun içinde yer alan mağaza bölümünde hediye kodunu girerek kodda belirtilen ödülü oyun hesaplarına aktarabilirler.

 

Apex Legends Mobile hediye kodlarının satın alma işlemini yapmadan önce dikkatli olmak önemlidir.

 

Apex Legends Mobile hediye kodlarını satın almak yerine oyunun resmi web sitesi ve sosyal medya hesaplarını takip ederek oyun içi etkinlikleri ve promosyonları takip etmek daha uygun olacaktır.

 

Apex Legends Mobile oyunu popüler battle royale oyunu olan Apex Legends'in mobil versiyonudur. Oyun, Electronic Arts tarafından geliştirilmiş ve Respawn Entertainment tarafından yayınlanmıştır. Apex Legends Mobile iOS ve Android platformlarına ücretsiz olarak sunulur.

 

Apex Legends Mobile oyun içeriğinde birçok farklı karakter bulunmaktadır. Oyun içerisinde yer alan karakterler arasında Wraith hızlı ve çevik özellikleri ve intikam ruhu olarak adlandırılan bir yeteneği vardır. Bu yeteneği sayesinde ateşi almaz ve hareketleri hızlı hale gelir. Bloodhound karakteri gizli düşmanları tespit edip iz sürmesi ile ünlüdür, Gibraltar karakteri daha fazla zırh sağlayabilen özelliği koruma kubbeleri isminde yeteneği ile düşman ateşinden korunabilir. Lifeline karakteri takım arkadaşlarına sağlık desteği sağlar,  Mirage düşmanları kandırmak için hologramlar oluşturur.

 

Apex Legends Mobile oyununda birçok oyun modu bulunmaktadır. Battle Royale oyun modunda altmış oyuncunun katıldığı takım takımlar olarak mücadele verilen bir serüven bulunur. Takımlar arasında ayakta kalmayı başaran son takım oyunu kazanır. Diğer bir popüler modlar arasında Arenas modu vardır. Takımlar halinde oynanan modda takımlar üç kişiden oluşmaktadır. Oyuncular sınırlı kaynaklarla ekipmanlarını ve silahlarını yükseltmek için para kazanır ve rakip takımı yenmeye çalışır.

 

Apex Legends Mobile oyununda yer alan bölümler arasında Kings Canyon Apex Legends Mobile'ın ilk haritasıdır ve oyuncular arasında oldukça popülerdir. World's Edge ise volkanik bir bölge olarak oyuncular eriyen lavlardan kaçmaya çalışır. Olympus modern şehir teması ile öne çıkmaktadır. Apex Legends Mobile'ın en meşhur bölgeleri Kings Canyon ve World's Edge'dir.