Black Desert Online
Black Desert Online

Black Desert Online

Black Desert Online
Black Desert 55 Acoin
6,00 ₺
Stok yok
Black Desert Online
Black Desert 110 Acoin
12,00 ₺
Stok yok
Black Desert Online
Black Desert 220 Acoin
23,00 ₺
Stok yok
Black Desert Online
Black Desert 550 Acoin
57,00 ₺
Stok yok
Black Desert Online
Black Desert 1100 Acoin
116,00 ₺
Stok yok
Black Desert Online
Black Desert 2200 Acoin
234,00 ₺
Stok yok
Black Desert Online
Black Desert 3300 Acoin
350,00 ₺
Stok yok
Black Desert Online
Black Desert 5500 Acoin
575,00 ₺
Stok yok

 

Black Desert Online Acoin Satın Alma İle İlgili Tüm Merak Edilenler

 

Acoinler Black Desert Online oyununda inciye dönüştürülerek kullanılır. Black Desert Online Acoin oyuncuların oyun deneyimlerinden keyif almaları ve daha rahat oyun oynamaları amacıyla oyun içi öğeleri satın almakta kullanılır.

 

İnciler Black Desert oyununda hızlandırılmış seviye artışı, ağırlık sınırı ve artırılmış pazar geliri gibi farklı özellikler sunan farklı paketleri satın almak için kullanılabilir.

 

Black Desert Online Acoin Satın Alma işlemi yapan oyuncular bir saat boyunca %100 deneyim puanı artışı sağlayan altın çan, karakter adı değiştirme kuponları ve klan adı değiştirme kuponları, depolama yuvası yükseltme öğeleri, her biri farklı avantajlara sahip farklı kostümler, iç çamaşırları ve aksesuarlar satın alınabilir.

 

Ayrıca oyun seveler saydıklarımızın dışında evlerin içini dekore etmek için mobilya, dekor, duvarlar, döşeme, perdeler, avizeler ve müzik kutuları, atlar, gemiler, arabalar ve binekler için ekipmanları da alabildikleri fırsat öğeleri arasında sayabiliriz.

 

Black Desert Online oyununda Acoin ile satın alınan inciler oyunculara birçok avantaj sunuyor. Oyuna başladıklarında inci satın alan oyuncular daha kolay seviye atlaması,  evcil hayvanların öldürülen yaratıkların ganimetlerini otomatik olarak oyuncunun envanterine aktarması,  ekstra işçi kiralanması gibi birçok avantajı da bulundurmaktadır. Black Desert Online oyununda binek geliştirme konusunda daha becerikli olmak oyuncuların herhangi bir yere daha hızlı seyahat etmesini sağlamaktadır.

 

Genel olarak Acoin ile satın alınan inciler, oyuncuların diğerlerinin önüne geçmesini sağlar. Daha hızlı ilerlemek isteyen kişiler, Acoin ile inci satın alarak piyasadaki eşyalardan faydalanabilir.

 

Black Desert Online'ı Steam platformu üzerinden oynayanlar Steam Cüzdan bakiyelerini kullanarak doğrudan Acoin satın alabilirler.

 

Bunun için oyunun oyun içi mağazasını açmaları ve satın alma işlemi yapmak için Acoin bölümünü seçmeleri gerekiyor. Steam platformunu kullanmayanlar, oyunun resmi web sitesi veya diğer çeşitli çevrimiçi satış platformları aracılığıyla Acoin satın alabilirler.

 

Black Desert Online çok oyunculu çevrimiçi oyun türleri arasında yer alan bir oyundur. Pearl Abyss tarafından geliştirilen oyun, Microsoft Windows, Xbox One ve PlayStation 4 platformlarında oynanabilir.

 

Black Desert Online etkileyici grafikleri, derin karakter özelleştirme seçenekleri ve sürükleyici hikâyesiyle dikkat çekmektedir.

 

Oyunda birçok farklı karakter sınıfı bulunmaktadır. Oyunda yer alan karakterler arasında Şövalye, Savaşçı, Okçu, Büyücü, Ninja, Lahn, Hashashin, Shai, Striker, Mystic, Dark Knight, Sorceress ve Ranger gibi karakter yer alır.

 

Oyuncular görevlerini tamamlayarak, canavarları öldürerek ve zindanları keşfederek tecrübe kazanır ve eşya toplarlar. Birbirleriyle savaşan oyuncular oyun kazandıkça farklı kategorilerde  oyun oynama fırsatı elde ederken aynı zamanda  ticaret, işçi ve hayatta kalma gibi diğer oyun modlarını da geçiş yapabilirler.

 

Black Desert Online oyununda yer alan bölgeler, şehirler ve zindanları ve kendine özgü görevler, canavarlar ile oyun severlere uzun yıllardır heyecanlı oyunlar oynatıyor.