Blade and Soul
Blade and Soul

Blade and Soul

 

Blade and Soul NCoin Satın Alma İle İlgili Tüm Merak Edilenler

 

Blade  and Soul NCSoft tarafından çevrim içi rol yapma oyunudur. Blade and Soul açık dünya ortamında  geçer ve oyuncular fantastik bir dünyada içerisinde yer alan oyun  karakterlerinin değerini artırarak oyun içi görevleri tamamlar.

 

Oyunda oyuncular birbirinden  farklı ırklardan bir karakter seçerek oyuna başlarlar. Oyun karakteri olarak  seçilen her ırkın kendine özgü özellikleri ve becerileri bulunmaktadır.

 

Oyuncular karakterlerini  geliştirmek amacıyla verilen stratejik görevleri tamamlar çevrimiçi olarak  düşmanlarla savaşırlar. Oyun oynanma sürecinde oyuncular karakterlerine ait  ekipmanları geliştirirler.

 

Blade and Soul aksiyon dolu  savaş süreçleri ve oyun grafikleri açısından oyunculara fantastik bir dünyada  olduklarını hissettirir. Online savaş modu oyuncular diğer oyuncularla çeşitli  savaşlara girebildikleri roller üstlenirler.

 

Blade and Soul dünya genelinde  birçok oyun severin beğenerek oynadığı oyunların başında gelmektedir. Oyun,  ücretsiz olarak indirilebilir ve oynanabilir ancak oyun içi öğeler ve  avantajlar için NCoin adı verilen  sanal bir para birimine ihtiyaç duyulmaktadır.

 

Blade and Soul uzak doğu  ülkeleri için 2012 yılında yayınlansa da Avrupalı oyun severlere gelişi oldukça  uzun zaman aldı. 19 Ocak 2016 tarihinde Avrupa serverlarını açan Blade and Soul  bu şekilde Türk oyuncularını da oyun bünyesine katmıştır.

 

Blade and Soul oyun içi grafikleri  mükemmel olduğu genellikle Aion oyununa oldukça sık benzetilmemektedir.

 

Blade and Soul oyunu uzak doğu  dövüş sanatları üzerine kurulu olması üzerinden yola çıkarak oyun  karakterlerinin her vuruş hareketi ardından başka bir vuruş hareketini yaparak kombo  yapmanıza fırsat vermektedir.

 

Blade and Soul oyununda  kullanılan sanal bir para birimi olan NCoin satın almak oyun içindeki birçok  öğe ve avantajın satın alınmasına olanak tanımaktadır. Oyuncular Blade and Soul NCoin satın alarak  oyunda hızlı ilerleme imkânı yakalarken aynı zamanda oyun karakterlerine daha  iyi ekipmanlar alma fırsatına erişirler. Oyuncuların kendi oyun karakterlerini özelleştirmeleri  oyun kazanımları açısından birçok avantaj sağlamaktadır.

 

NCoin satın alan oyuncular  oyun içerisinde yer alan diğer oyunculara hediyeler gönderme şansını da  yakalarlar. Blade and Soul NCoin satın  almak için birçok farklı yöntem mevcuttur. Bu yöntemler arasında kredi  kartı, banka havalesi, mobil ödeme, Pay PAL ve diğer dijital ödeme seçenekleri  yer almaktadır.

 

Blade and Soul NCoin fiyatları  satın alınacak NCoin miktarına ve kullanılan ödeme yöntemine bağlı olarak  değişebilmektedir.  Genel olarak daha  fazla tutarlarda NCoin satın alındığında fiyatların belli oranda düştüğünü  söyleyebiliriz. Satın alınan NCoinler yanlış alım veya fazla miktarlı durumlar  içerse de NCSoft şirketinin verdiği karar doğrultusunda iade edilememektedir.

 

NCoin satın alırken güvenilir  bir satıcı seçmek oldukça önemlidir. Oyun içi öğeleri ve avantajları satın  almak için Blade and Soul NCoin alımları yalnızca oyun dünyası içerisinde güvenilirliği onaylanmış yerlerden yapılması  önemlidir.