Clash of Clans
Clash of Clans

Clash of Clans

Clash of Clans
Google Play Hediye Kodu 25 TL
25,00 ₺
Stok yok
Clash of Clans
Google Play Hediye Kodu 50 TL
50,00 ₺
Stok yok
Clash of Clans
Google Play Hediye Kodu 100 TL
100,00 ₺
Stok yok

 

Clash of Clans Yeşil Taş Satın Alma İle İlgili Tüm Merak Edilenler

 

Clash of Clans Supercell tarafından geliştirilen popüler mobil strateji oyunu olarak oyun severlerin karşısına çıkmaktadır.

 Clash of Clans oyununda genel olarak oyuncular kendi köylerini inşa etmeleri, kaynak toplamaları, ordularını kurmaları ve diğer oyuncularla savaşmaları şeklinde oyunu oynamaktalar. Clash of Clans oyununda geçen iki tür para bulunmaktadır. Altın ve iksir olarak geçen paralar oyuncuların kaynak toplaması, binaların yükselmesi ve askerlerin eğitilmesi şeklinde kullanılır. Oyun içerisinde yer alan kaynaklar çiftliklerden, madenlerden ve diğer üretim noktalarından toplanabilir. Oyuncular ordularını da geliştirerek, diğer oyuncuların köylerini yağmalayabilir ve kaynaklarını ellerine geçirebilirler.

 

Clash of Clans yeşil taşlar oyuncuların oyun içi başarılarını arttırmak amacıyla kullanılır. Clash of Clans Yeşil Taş satın alma işlemlerini oyun severler oyun içindeki mağazadan gerçekleştirilebilir. Satın alınan yeşil taşlar farklı fiyatlarda paketler halinde sunulur ve alım işlemi sonrası oyuncunun hesabına hemen eklenir. Oyun severler kredi kartı, banka havalesi, mobil ödeme gibi farklı ödeme seçenekleri ile yeşil taş satın alabilir. Clash of Clans yeşil taşlar oyunun ilerleyen aşamalarında bölümlerin hızlı geçilmesine ve daha güçlü bir orduya sahip olmasına yardımcı olurlar.

 

Clash of Clans oyunu birçok farklı karakter ile oyun severlere zevkli ve heyecanlı oyunlar oynamasına fırsatlar sunmaktadır. Oyun içerisinde yer alan karakterler arasında Barbar, Okçu, Dev, Büyücü, Ejderha, Pekka, Golem ve Valkyrie gibi karakterler yer alır.

 

Oyun içerisinde yer alan karakterlerin diğer karakterlerden ayrılan öne çıkan kendine özgü özellikleri ve güçleri bulunur. Barbarlar kuvvetli bir saldırı gücüne sahip olarak hızlı bir şekilde hareket ederken Okçular ise uzun mesafeli saldırı yapabilme yeteneklerine sahiptirler.

 

Clash of Clans'ta birçok oyun modu ve bölüm yer alır. Clash of Clans oyun modları arasında Tek Kişilik Kampanya, Savaş Modu, Saldırı Modu gibi seçenekler yer alır. Tek Kişilik Kampanya modunda oyuncular, farklı seviyelerdeki düşmanlara karşı savaşarak ödüller kazanırlar.

 

Savaş modunda ise farklı klanlara karşı savaşılır ve zafer kazandıkça ödüller alınır. Saldırı modu ise oyuncuların diğer oyuncuların köylerine saldırarak kaynakları ele geçirmesi için kurgulanmıştır.

 

Oyun içerisinde geçen bölümler arasında Klan Savaşları bölümü en çok göze çarpanlar arasındadır. Klan Savaşları oyuncuların klanlarıyla birlikte diğer klanlara karşı savaşması üzerine tasarlanmıştır.

 

Oyuncuların köyleri savunmak, saldırmak ve kaynakları toplamak için strateji geliştirmeleri gerekir. Clash of Clans oyuncuların strateji geliştirmeleri amacıyla birbirleriyle etkileşim kurmalarına ve birlikte çalışmalarına yönelik olarak güzel bir sosyal aktivite imkânı sunar.

 

Dünya genelinde yüzbinlerce oyuncunun oynadığı Clash of Clans oyunu sizleri büyük ve heyecanlı bir serüvene davet ediyor. Halen Clash of Clans oynamadıysanız sizlerde bu büyük serüvenin bir parçası olabilir takımlar kurabilirsiniz.