Counter Strike: Global Offensive
Counter Strike: Global Offensive

Counter Strike: Global Offensive

Counter Strike: Global Offensive
Steam Cüzdan Kodu 20 TL
22,00 ₺
Counter Strike: Global Offensive
Steam Cüzdan Kodu 50 TL
50,00 ₺
Stok yok
Counter Strike: Global Offensive
Steam Cüzdan Kodu 100 TL
100,00 ₺
Stok yok
Counter Strike: Global Offensive
Steam Cüzdan Kodu 200 TL
200,00 ₺
Stok yok

 

Counter Strike: Global Offensive Steam Wallet Satın Alma İle İlgili Tüm Merak Edilenler

 

Counter Strike Global Offensive Steam platformunda yer aldığı için Steam Wallet ile oyun içi eşyalar veya oyunun kendisi satın alınabilir. Steam Wallet ile satın alınabilecek anahtarlar ile oyunundaki kasaları açmak mümkün hale gelir. Steam Wallet ile diğer bir alınabilen eşya oyun sandıklardır. Oyuncular sandık satın alarak içindeki eşyaları elde edebilirler. Ayrıca silahların görünümlerini değiştirilmesi, müzik kitleri, takım rozeti gibi farklı konseptlerde ürünler atın almak mümkün olmaktadır.

 

Counter Strike Global Offensive Steam Wallet satın alma para yükleme işlemi oldukça basittir. Steam hesabınıza giriş yapılarak cüzdanım bölümünden para ekle butonuna tıklayarak ve size sunulan ödeme yöntemleri arasından satın alma işlemi yapabilirsiniz.

 

Steam Wallet ile satın aldığınız ürünler, Steam hesabınıza bağlı olarak kaydedilir. Oyunu farklı bir bilgisayarda veya hesapta oynasanız bile satın aldığınız ürünlere erişebilirsiniz.

 

Counter Strike Global Offensive Valve Corporation tarafından geliştirilmiş nişancı oyunudur. Counter Strike oyuncularının karakterleri oyundaki takım seçimlerine göre değişmektedir. Teröristler ve Anti-Teröristler olarak iki takım üzerinden oynanan oyunda her takımın kendine özgü karakterleri bulunmaktadır.

 

Terörist takım dünya çapında bir terör örgütünü temsil ederken takım içerisinde Balkan, Elite Crew, Phoenix, Pirate, Professional karakterleri yer almaktadır.

 

Anti-Terörist takımı terörist eylemleri önlemek için kurulmuş özel kuvvetleri temsil eder. Anti terörist takımının karakterleri arasında GIGN, FBI, IDF, SAS, SEAL Team 6, SWAT yer alır. Saydığımız her bir karakter diğer karakterlere göre fark yaratan özellikleri içerir.

 

Counter Strike Global Offensive oyun modları arasında rekabetçi, kanlı para, silah yarışı, hasar verme ve kışkırtma yer alır. Rekabetçi mod oyuncuların seviyelerine göre eşleştirildiği için rekabet seviyesi yüksektir. Kanlı para modunda oyuncular sürekli yeniden doğarlar ve en yüksek skoru elde etmek için mücadele ederler.

 

Oyun içerisinde geçen popüler bölümler arasında Dust II, Mirage, Inferno, Nuke ve Train yer alır. Saydığımız bölümler farklı yerlerde geçerken oyuncular için bölüm amaçları da farklıdır. Dust II sahnesi açık bir alanda geçer ve terörist takım bomba kurmaya, Anti

 

Terörist takım ise bombayı etkisiz hale getirmeye çalışır. Oyun içerisinde yer alan bölümler oyun modu seçimine bağlı olarak zorluk düzeyleri değişebilmektedir. Terörist takımın bomba kurmaya çalıştığı sahnelerin savunması genellikle daha zor olabilir. Rekabetçi modunun da zor içerikler barındırdığı ve oyuncuların yeterli takım çalışması ve stratejisi kullanmasının önemine göre hareket etmesi gerekir.

 

Inferno bölümü dar sokaklarda geçen bir sahneleri ile ünlüdür.  Nuke, anti-teröristlerin nükleer tesisi savunarak teröristlerin bomba kurmasını engellemeye çalıştığı bir bölümdür. Bölümler farklı taktikler ve stratejiler gerektirdiği için oyuncuların takım çalışması yaparak hedeflerine ulaşmaları için ekip halinde hareket edebilmesi önemlidir.