Free Fire
Free Fire

Free Fire

Free Fire Diamond Satın Al

Free Fire
Free Fire 100 + 25 Elmas
30,00 ₺
Stok yok
Free Fire
Free Fire 100 + 10 Diamond
29,50 ₺
Stok yok
Free Fire
Free Fire 210 + 53 Elmas
60,00 ₺
Stok yok
Free Fire
Free Fire 210+ 21 Diamond
59,50 ₺
Stok yok
Free Fire
Free Fire 530 + 133 Elmas
150,00 ₺
Stok yok
Free Fire
Free Fire 530+ 53 Diamond
150,00 ₺
Stok yok
Free Fire
Free Fire 1080 + 270 Elmas
300,00 ₺
Stok yok
Free Fire
Free Fire 1080 + 108 Diamond
300,00 ₺
Stok yok
Free Fire
Free Fire 2200 + 550 Elmas
600,00 ₺
Stok yok
Free Fire
Free Fire 2200 + 220 Diamond
600,00 ₺
Stok yok

 

Free Fire Diamond/Elmas Satın Alma İle İlgili Tüm Merak Edilenler

 

Free Fire Garena tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir battle royale oyunudur. Free Fire oyuncuları bir adada hayatta kalmaya çalışırken rakipleri ile kıyasıya bir mücadele içerisine girmektedir.

 

Free Fire Android ve iOS akıllı telefonlarda oynanabilir ve ücretsiz olarak indirilebilir. Free Fire PUBG ve Fortnite gibi diğer popüler battle royale oyunlarıyla benzer özelliklere sahiptir. Free Fire saydığımız oyunlardan farklı olarak temasal olarak daha küçük bir haritaya sahiptir.

 

Free Fire oyuncuları oyun başlangıcında uçaktan adaya atlarlar ve buldukları silah ekipmanlarla hayatta kalmak için mücadele ederler.  Free Fire farklı oyun modları ve oyuncuların karakterlerini özelleştirme özellikleriyle oyun severlerin beğenisine sunulmuştur.

 

Free Fire içerdiği farklı oyun modlarıyla değişik oyun zevklerine sahip geniş bir oyuncu kitlesine hitap etmektedir.  Free Fire oyun modları oyuncuların kendi oyun tarzına göre seçebileceği farklı oyun stillerini ve zorluk seviyelerini içermektedir.

 

Oyun içerisinde yer alan klasik mod Free Fire'ın ana modudur. 50 oyuncunun tek bir haritada hayatta kalmak için savaş yaptığı modda hayatta kalan son oyuncu modu kazanmaktadır. Free Fire modları arasında yer alan Rush Hour modu oyuncuların adada sadece beş dakika kalmaları gerekmektedir. Oyuncuların hızlı bir şekilde silah ekipman toplaması ve diğer oyuncularla savaşması gerekir.

 

Öne çıkan modlar arasında Kalabalık Modu ile 4 takım her biri 5 oyuncu ile birbirlerine karşı savaşırlar. Altın Modunda ise oyuncular birbirleriyle savaşarak toplarlar. En fazla altını toplayan oyuncu modu kazanmaktadır.

 

Fire Fire oyununda öne çıkan birçok karakter yer almaktadır. Bu karakterler arasında Andrew karakterinin özelliği sargı kiti kullanımı sonrasında can puanlarının daha fazla artmasını sağlamasıdır. Antonio karakterinin özelliği rahat hareket yeteneği sağlayan kalkana sahip olmasıdır. Caroline karakteri koşu hızını artırarak düşman ateşinden daha hızlı kaçabilmektedir. Hayato karakterinin özelliği düşmanların zırhını delme şansını artıran samuray kılıcı kullanmasıdır. Maxim karakteri çantasında daha fazla eşya taşıyabilmektedir.

 

Free Fire oyununda yer alan karakterlerin özelliklerini, ekipmanlarını, kostümlerini artırmak amacıyla oyunda yer alan çevrimiçi mağazadan alış veriş yapılabilmektedir. Free Fire oyununda alış veriş yapılmasını sağlayan oyun içi para birimi Elmas’tır.

 

Free Fire oyuncuları Free Fire Diamond Elmas Satın Alma işlemlerini tamamladıktan sonra oyun hesaplarında yer alan elmaslar ile birçok ürün alabilirler. Satın alınabilen öğeler arasında birçok farklı kostüm bulunur.

 

Ayrıca Free Fire oyuncuları hesaplarına yükledikleri elmaslar ile silahlarının görünümlerini değiştirebilirler. Emojileri satın alabilir ve diğer oyuncularla iletişim kurmalarını eğlenceli bir şekilde yapabilirler. Free Fire'da farklı türde kutular bulunur ve oyuncular Free Fire Elmas kullanarak kutuları satın alabilirler.  Elmas ile satın alınabilecek diğer öğeler arasında yemek, çanta, çeşitli malzemeler ve daha birçok şey bulunmaktadır.