Knight Online
Knight Online

Knight Online

Knight Online Cash Satın Al

Knight Online
400 Knight Cash
150,00 ₺
Stok yok
Knight Online
800 Knight Cash
290,00 ₺
Stok yok
Knight Online
1200 Knight Cash
430,00 ₺
Stok yok
Knight Online
1600 Knight Cash
575,00 ₺
Stok yok
Knight Online
2000 Knight Cash
720,00 ₺
Stok yok
Knight Online
2400 Knight Cash
865,00 ₺
Stok yok
Knight Online
3200 Knight Cash
1.150,00 ₺
Stok yok

 

Knight Online Cash Satın Alma İle İlgili Tüm Merak Edilenler

 

Knight Online oyunu kurucuları MGame Corporation ve Noah System Inc. şirketleridir. Oyun ilk olarak 2004 yılında piyasaya çıkmış olup zamanla birçok güncelleme ve yenilik eklenerek oyun piyasasında uzun yıllardır yer almaktadır. Knight Online oyununun Türkiye sunumunu NTT Game yapmaktadır.

 

Knight Online oyununda insan ve orc ırkları arasında seçim yapabilirsiniz. Oyunda yer alan savaşçı, büyücü veya rahip sınıfından birini seçerek oyuna başlayabilirsiniz.

 

Knight Online oyununda oyuncular oyunları kazanarak seviye atlayabilir aynı zamanda karakterlerini güçlendirebilirler. Oyuncular oyunda ilerledikçe yüksek seviyelerde karakterlerine yönelik daha iyi yetenekler ve eşyalar elde edebilirler.

 

Oyunda içerisinde yer alan birbirinden farklı görevler ile tecrübe kazanabilir ve yeni eşyalar elde edilebilir. Online olarak rakibinizle karşılıklı olarak savaşabilir saldırı, savunma tecrübelerinizi artırabilirsiniz.

 

Knight Online oyununda klanlar oluşturarak klanlar arasındaki savaşlarda diğer oyunculara karşı beraber savaşabilirsiniz. Oyun içerisinde yer alan farklı Boss'lar bulunur.  Oyun severler bir araya gelerek beraber savaşmaları gereken güçlü düşmanlardan olan Bosslara kaşı ekip halinde tecrübe kazanabilirler.

 

Oyun severler saydığımız oyun içi aktiviteleri yaparken karakterlerine yönelik oyun içi çevrim içi mağazalardan alış veriş yapabilirler. Oyuncular mağazalardan alış veriş yaparken Knight Online Cash KOC adında oyunda kullanılan sanal para birimini kullanırlar. Knight Online Cash satın alma işlemleri sırasında oyuncular gerçek para karşılığında Cash satın alabilir ve oyun içinde kullanılabilirler.

 

Oyuncular Knight Online Cashleri oyun içinde birçok farklı öğenin satın alınmasında kullanırlar. Satın alınabilen öğeler arasında Item Upgrade Scrolls yer alır. Item Upgrade Scrolls öğesi ile oyuncular silah veya zırhlarının özelliklerini yükseltebilir aynı zamanda rakiplerinin silah hasarını artırırlar.

 

Knight Online Cashler ile Premium Pots öğeleri satın alınarak sağlık özellikleri hızlı bir şekilde yenilenme olanağını bulur. Diğer bir satın alınabilen öğe olan Transformation Scrolls ile karakterlerin görünümünü değiştirerek karakteri canavar veya başka bir varlığa dönüştürebilirsiniz.

 

Upgrade İtems öğesi ise silah veya zırhlarınızı daha yüksek seviyeye yükseltmenize olanak tanır. Bu şekilde oyun içi karakterinizi daha güçlü hale getirir ve diğer oyunculara karşı daha rekabetçi olabilirsiniz. Premium Pets öğesi oyuna evcil hayvanlar eklemenize olanak tanır. Evcil hayvanlar karakterinizin özelliklerini artırır aynı zamanda savaş sırasında size yardım eder.

 

Seal Scroll öğeleri eşyalarınızı koruma özelliği ile başka bir oyuncunun eşyaları çalması önlenir. Master Quest Scroll öğeleri karakterinizin savaşma seviyesini hızlı bir şekilde yükseltmenize sağlarken bu durum oyun içerisinde hızla ilerlemenize yardım eder.

 

KOC satın almak için resmi Knight Online Cash satış sitesi veya yetkili online satıcılar kullanılmalıdır. Oyun severlerin Knight Online Cash satın alma işlemlerinde güvenilir ödeme sistemleri kullanması Knight Online oyuncuları için önemli bir husustur.